tłumacz pisemny języka słowackiego

Miejsce pracy: praca zdalna

Obowiązki:
wykonywanie tłumaczeń w parze językowej polski-słowacki,
spełnianie wymagań projektowych.
Wymagania:
wykształcenie wyższe (minimum licencjat);
bardzo dobra znajomość języka słowackiego;
doskonała znajomość zasad języka polskiego i wyczucie językowe;
doświadczenie w tłumaczeniach pisemnych w programach CAT (warunek niezbędny);
dokładność, sumienność, terminowość;
wydajność dzienna powyżej 8 stron rozliczeniowych (1800 znaków ze spacjami);
mile widziane uprawnienia tłumacza przysięgłego.
Oferujemy:
atrakcyjne warunki finansowe, stałość zleceń;
możliwość zdobycia niezbędnego doświadczenia i podwyższenia kwalifikacji zawodowych;
możliwość korzystania ze szkoleń oraz różnorodnych narzędzi CAT.
Prosimy przesłać:
CV w języku polskim;
opis najważniejszych zrealizowanych projektów (kierunek tłumaczenia, liczba stron, krótka charakterystyka projektu np. instrukcja podajnika wielopiły, umowa o zachowaniu poufności itp.);
używane programy CAT;
stawkę za stronę rozliczeniową (1800 znaków ze spacjami);
proponowany sposób rozliczenia (FV, UoD);
wydajność dzienną/tygodniową.

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. 2016 r. poz. 922″