Specjalista ds. Analiz / Analityk Komercyjny

Podsumowanie / Job summary:
Poszukujemy analityka biznesowego / sprzedażowego, który będzie raportował wyniki kilku spółek w regionie Europy. Idealnym kandydatem jest osoba z doświadczeniem w analizie finansowej/sprzedażowej w branży retail lub handlowej oraz mówi płynnie po angielsku.

Kogo szukamy / Profile description:
Rozwinięte umiejętności analityczne poparte doświadczenie w branży retail
Bardzo dobra znajomość Excel i dobra SAP
Znajomość języka angielskiego jest warunkiem konieczny
Wykształcenie wyższe ekonomiczne
Umiejętność pracy indywidualnej w dynamicznym zespole

Opis stanowiska / Job description:
Miesięczne raportowanie wyników finansowych do szefów sprzedaży i finansów z regionu
Przygotowywanie planów krótko- i długoterminowych
Analiza rentowności grup produktów i rekomendowanie działań w celu optymalizacji kosztów
Współpraca z SSC przy zamknięciu okresu sprawozdawczego i kalkulacji rezerw
Współpraca z partnerami biznesowymi w celu usprawnienia procesów komercyjnych
Nadzór i kontrola realizacji budżetów sprzedaży spółek w regionie
Analiza operacji komercyjnych i oceny ryzyka, forecastowanie
Wyliczanie profitowości i przeprowadzanie analiz ad hoc dla biznesu

Oferujemy / We offer:
Atrakcyjne wynagrodzenie
Pakiet benefitów pozapłacowych
Możliwości rozwoju na stanowisku regionalnym
Praca w rozpoznawalnej i renomowanej organizacji