Dermokonsultant/ka

Wymagania:

Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej i obsłudze klienta – warunek konieczny
Ogólna wiedza z zakresu dermokosmetyków – warunek konieczny
Wykształcenie minimum średnie, kierunkowe: kosmetologia, farmacja; studium kosmetyczne – mile widziane
Otwartość i komunikatywność
Wysoka kultura osobista
Łatwość w nawiązywaniu relacji interpersonalnych
Dyspozycyjność

Zadania:

Doradzanie klientom Aptek w zakresie wyboru dermokosmetyków
Informowanie klientów Aptek o właściwościach promowanych dermokosmetyków
Rozdawanie materiałów informacyjnych i reklamowych otrzymanych od firmy
Dbanie o wygląd półki, uzupełnianie brakujących produktów
Rozliczanie i raportowanie o przebiegu i realizacji sprzedaży – raport comiesięczny
Przeprowadzanie szkoleń dotyczących wiedzy o dermokosmetykach
Inne zadania powierzone przez Przełożonego

Oferujemy:

Umowę o pracę
Zatrudnienie na czas określony – zastępstwo – za pośrednictwem Manpower
Atrakcyjne warunki wynagrodzenia (podstawa +premia)
Możliwość zdobycia cennego doświadczenia i rozwoju w międzynarodowej firmie
Pracę w dynamicznym, zmotywowanym zespole
Dostęp do szkoleń produktowych
Dostęp do benefitów pozapłacowych (karta sportowa, opieka medyczna)
Pracę na terenie Trójmiasta