Praca w Play – Nowogard

Poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku
Konsultant ds. Obsługi Klienta w salonie sieci telekomunikacyjnej

Miejsce pracy: Nowogard

Obowiązki:
sprzedaż i doradztwo w zakresie produktów i usług
kompleksowa obsługa posprzedażna klientów
realizacja indywidualnych planów sprzedaży
dbanie o czystość i wystrój salonu
Wymagania:
Idealny Kandydat to osoba:
energiczna, kreatywna, zorganizowana,
uśmiechnięta, zaangażowana,
otwarta na nowe zadania i wyzwania,
łatwo nawiązująca kontakt z klientem, komunikatywna,
posiadająca umiejętność pracy w zespole,
o predyspozycjach i umiejętnościach handlowych,
mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.
Oferujemy:

zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
atrakcyjny i motywacyjny system wynagrodzenia,
możliwość rozwoju zawodowego.
Prosimy o przesłanie CV za pomocą portalu (APLIKUJ)

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. 2016 r. poz. 922″