Specjalista ds. kampanii Adwords z orzeczeniem o niepełnosprawności

Firma BPO NETWORK Sp. z o.o. poszukuje pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Cała Polska/PRACA ZDALNA
Nr referencyjny: 60/BPO/2017
Obowiązki:
planowanie długofalowych strategii oraz kampanii Adwords,
wdrażanie nowych rozwiązań,
nadzorowanie kosztów kampanii,
analiza i raportowanie prowadzonych działań.

Wymagania:
aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności co najmniej w stopniu umiarkowanym
doświadczenie w prowadzeniu kampanii AdWords,
wiedza z zakresu planowania strategii, budowania struktur oraz zarzadzania kampaniami Adwords poparte doświadczeniem,
analityczne myślenie, pomysłowość,
kreatywność i samodzielność,
dyspozycyjność (7h dziennie).

Oferujemy:
zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
pracę zdalną
terminowe wypłaty wynagrodzeń
niezbędne narzędzia do pracy,
możliwość dalszego rozwoju i satysfakcji z pracy,
niezbędne szkolenia.

CV wraz z klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.. oraz kopię orzeczenia o niepełnosprawności prosimy przesyłać na adres: [Apply online] z dopiskiem Specjalista ds. kampanii Adwords, jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. 2016 r. poz. 922″